Agroturystyka ZACISZE

Kudowa Zdrój poza sezonem

Praktycznie każda miejscowość turystyczna w polskich górach poza sezonem letnim oraz zimowym obumiera i cierpi z powodu zbyt małej ilości turystów. Zjawisko to widoczne jest także w Kudowie Zdroju – miasteczko położone w okolicach Gór Stołowych jest jednak w tej dogodnej sytuacji, że praktycznie przez cały rok w sanatoriach znajdują się osoby, które szukają sposoby na wyleczenie swoich dolegliwości oraz wszyscy Ci, którzy przybywają do pijalni wód leczniczych i chcą skorzystać z kąpieli w uzdrowiskowych źródełkach.
Z tego też powodu liczne pensjonaty funkcjonują tak jak domki całoroczne Kudowa Zdrój i przygotowane są zawsze na przyjęcie ewentualnych gości i zapewnienie im wszystkiego co tylko mogłoby być im potrzebne.
Praktycznie przez cały rok, także poza sezonem funkcjonuje również agroturystyka Kudowa Zdrój znaleźć możesz tutaj ogromne i dobrze rozwinięte gospodarstwa rolnicze, jak i te czysto tradycyjne, w których będziesz mógł zapoznać się z kulturą regionu, nauczysz się patrzeć na życie z całkowicie innej perspektywy, na chwilę przystopujesz, a może zdobędziesz kilka przydatnych umiejętności praktycznych. Prawie wszyscy gospodarze żyjący w Kudowie oraz w jej okolicach chętnie przyjmują przyjezdnych gości pod swój dach, oferując im jedzenie i nocleg za praktycznie symboliczne sumy.
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Agroturystyka ZACISZE
Kudowa Zdrój poza sezonem